Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na pozici ekonomicko-správní ředitel/-ka

Kdo jsme a koho hledáme?

Centrum experimentálního divadla je příspěvkovou organizací města Brna působící v oblasti kultury – divadla. Součástí CED jsou divadelní soubory: Divadlo Husa na provázku, HaDivadlo, Divadlo U stolu a Projekt CED. V současné době procházíme vnitřní reorganizací a čekají nás změny a nové výzvy!

Hledáme muže či ženu, kteří mají povědomí o fungování příspěvkové organizace, orientují se v příslušné legislativě, mají minimálně 5letou praxi ve vedoucí pozici nebo zkušenost s vedením týmu.

Náplň práce:

Organizační, administrativní, technické a ekonomické zajištění chodu kulturní instituce, která zastřešuje několik divadelních souborů.

Podmínky pro uchazeče o tuto pozici:

- magisterský stupeň VŠ (ekonomické vzdělání výhodou)

- 3-5 let praxe ve vedoucí pozici či zkušenosti s vedením týmu

- zkušenosti s finančním řízením (sestavování rozpočtu, projektová a grantová řízení, poptávková řízení, vedení účtárny)

- znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, Open office apod.)

- dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem

- schopnost vedení týmu

- znalost angličtiny minimálně na úrovni B1

- znalost specifik příspěvkové organizacevýhodou

Nabízíme:

- práci na plný úvazek v zajímavém prostředí významné kulturní instituce

- kreativní prostředí

- zaměstnanecké benefity

- platové podmínky dle platových tabulek pro zaměstnance ve veřejné správě

- místo výkonu práce: Zelný trh 9, Brno

Nástup: 1. 1. 2019 na 0,5 úvazek (zaučení), od 1. 3. 2019 na plný úvazek

Přihlášku do výběrového řízení zašlete do 7. prosince 2018 na adresu:

MgA. Petra Vodičková, Ph.D.

Centrum experimentálního divadla, p. o.

Zelný trh 9, 602 00 Brno

email: vodickova@ced-brno.cz

Na obálku napište či do předmětu e-mailu uveďte heslo: INZERÁT.

Součástí přihlášky je:

- motivační dopis (1 strana)

- strukturovaný profesní životopis

- úvaha na téma: Jak vnímáš pozici CED v kulturním prostředí Brna? (1 strana)

- reference o praxi, doporučení z předchozích zaměstnání

Výběrové řízení bude mít dvě kola. První kolo bude interní a vyhodnotíme jej na základě zaslaných osobních materiálů uchazeče. Druhé kolo proběhne v pondělí 17. 12. 2018 formou testu a osobních pohovorů.