Galerie

Aktuálně:
Balada pro banditu 220V

POSLEDNÍCH SEDM UVEDENÍ LEGENDÁRNÍHO PŘEDSTAVENÍ

Neuvěřitelné se stává skutkem.

Posledních 7 představení legendární provázkovské inscenace. Následkem toho se každý večer udějí rozličné neuvěřitelnosti - a různé mimořádné události se stanou.

A zpívat se bude.

A vystavovat umělecká díla

A samozřejmě slavit.

U toho nesmíte chybět!

 

čtvrtek 21. 9. 2017

Po představení Jan Zadražil čte Divadelní román

Husa dnes:
BÁSEŇ, CO SE ZAPÍŠE - akce 3/25

50 x O LÁSCE - DERNIÉRA

Repertoár:
Triptych

Aneb Jak dobře zahrát malého nácka. 

Inscenace o ženě (femme), volně inspirovaná operou G. Pucciniho Trittico, vypráví ve třech různých příbězích ( matky, služky a panny), ve třech různých historických obdobích ( totalita, demokracie, středověk) a třemi různými divadelními formami (groteska, romance, opera) o ženském údělu jako o... údělu. Aneb „Ve zlu je předtucha něčeho tajného“ Simone Weilová.

Aktuálně:
Provázek na hrad!

Čtvrtý ročník provázkovského festivalu pod širým nebem právě dnes začíná...

Husa dnes:
pátek - 21. 4. 2017

Lehmanovic dynastie na provázku zažívá dny i noci plné dobrodružství. Jak to tak před premiérou obvykle bývá... Ano ano, netradiční kurzy kreslení, sněhová vánice i šlehačková bitva, to vše a ještě mnohem víc!!! Těšte se! Krásný víkend...

Husa dnes:
středa - 15. 3. 2017

Jirka Jelínek u nás už druhý týden zkouší rodinnou pohádku o tom, jak Karel a Josef Čapkovi vařili dort. Potkáme v ní nejen malíře Josífka a spisovatele Karlíčka, ale i jejich kamarády Vláďu Vančuru, Edu Basse, kluky z Klapzubovy jedenáctky i Rychlé šípy. Určitě to nezmeškejte!

Repertoár:
Dynastie

Fascinující portrét židovské německé rodiny jako skalpel otevírá útroby historie USA a omračujícím způsobem zachycuje dějiny kapitalismu.

Husa dnes:
neděle - 26. 2. 2017

Skoro jarní neděle a zasloužený odpočinek.
Též první reakce na Krále Ubu.
Toho, co hrajeme o svobodě a otroctví.

"Vidět brilantní herce, kteří ze sebe neváhají udělat kašpary, je osvěžující. Zrežírováno jako opus - to už je styl Vladimíra Morávka. Vtipné, svižné. Rozhodně doporučuji."
(Jaroslava Šimánková)

Repertoár:
O pejscích a kočičkách

Pohádka pro celou rodinu. Druhý díl projektu Smějící se Jelínek. Ten ji sepsal a vymyslel poté, co si přečetl knihu Josefa Čapka Povídání o pejskovi a kočičce. Dozvíte se v ní, jestli jsou lepší psi nebo kočky, kluci nebo holky, spisovatel nebo malíř...

Husa dnes:
úterý - 13. 12. 2016

Událostí plný dům. Mimořádně jsme na program zařadili minioperu podle soudního spisu ke kauze Ztohoven. Ti napsali dramaturgovi: Držíme vám palce a myslíme na vás! Kromě jiného v tom hrál nový kominík a mezi diváky sklidil úspěch. Vojta Vinopal stihl hrát pak v kapele Stones Beatles na basu a ještě v Něžné. Do toho se chystá malý večírek na počest Václava Havla. V neděli 18. 12. A ještě něco. Milan Holenda dnes slaví narozeniny a Růžena Dvořáková taky. Ta dokonce třicátiny. Tak všechno nej, kamarádi!-