úterý - 11. prosince 2018

I Husu na provázku zasáhlo vánoční záření! Chystáme pro vás tolik krásných vánočních, adventních a dárkových akcí, že se vám až hlava zatočí!!! 

1. Vánoční HRÁČ 19. prosince 2018. V čem bude spočívat jeho vánočnost? Po představení ve foyeru zahraje pár vánočních i nevánočních písniček náhodné seskupení našich herců - především těch, kteří umí vzít do ruky nějaký hudební nástroj, případně mají hlas. Bude to krásné, bude to rozjímavé a bude to zábavné. Navíc vám to osladíme extra vybranými kousky vánočního cukroví a oostříme vínem svařeným, tedy svařákem. 

2. Vánoční předplatné. Vitka - Hráč - Mariina volba - Zkušebna na hradě - noviny s 50 sezonami. Není co dodat!

3. Café Republika - 1918: Pryč od Vídně, pryč od Říma - o církvích i duchovním životě s Janem Hanákem, katolickou řeholnicí a nakladatelkou Andreou Hýblovou a brněnským biskupem Církve československé husitské Jurajem Jordánem Dovalou. Bez legrace.

4. Vánoční balení vstupenek na leden a únor 2019: když si koupíte dva lístky na jakékoli představení v příštím roce u nás na pokladně, dostanete k němu navíc i program k inscenaci. To vše v úhledném balíčku.

5. Dárkový poukaz v hodnotě 200, 500 a 1000 Kč na jakékoli představení v Divadle Husa na provázku. Platí celý rok!

Spočítejte, kolikrát se v tomto příspěvku objevilo slovo vánoční, napište nám to na vstupenky@provazek.cz a dostanete extra dáreček!