Vánoční předplatné leden - červen 2019

Jedinečná příležitost, krásný dárek.

Udělejte radost sobě či svým blízkým.
4 divadelní zážitky, které si užijete od ledna až do června 2019.
Nenechte si ujít příležitost vyrazit do společnosti.
Dopřejte si dárek, který rozbalením teprve začíná …
 
Abonentní skupina PHP
Jednotná cena: 1000 Kč
 

Od ledna do června 2019 uvidíte tato představení:
 
podle F. M. Dostojevského
HRÁČ 
režie: Michal Hába
Autorská inscenace režiséra Michala Háby je zběsilou jízdou člověka, který ví, co všechno nechce, ale neví, co přesně chce - a hráčský hazard je to jediné, co je po ruce. Příběh o lásce v dobách pozdního kapitalismu, který už je pozdní dvě stě let. Ruská extatičnost, evropská provokace.
premiéra 23. 11. 2018
 
Kateřina Tučková
VITKA  
režie: Anna Davidová 
Příběh o závratném vzestupu mladé ženy, která se dokázala prosadit v oblasti, jež je dodnes vyhrazena především mužům. Ženy, jejíž život byl fascinujícím koktejlem výjimečného nadání a píle, ale i svobodomyslnosti, nespoutanosti a náruživosti, kterými šokovala své okolí.
premiéra 23. 2. 2018
 
Milan Uhde, Miloš Štědroň
MARIINA VOLBA
režie: Juraj Nvota 
Rýmovaná hra o Marii ve stylu starých barokních divadelních kusů. Příběh Marie jako ženy svobodné, živoucí a odvážné. Ženy, která se musí rozhodnout, zda do světa, kterému vládne krutost a strach chce přivést syna a nést všechny následky. Zda přes všechny slzy, které vypláče, chce do světa vpustit křehkou naději, že láska má stále mohutnou sílu. 
premiéra 8. 3. 2019
 
ZKUŠEBNA NA HRAD!
Zkušebna Vánočního předplatného Vás vezme na Špilberk, kde za červnového večera v rámci tradičního provázkovského festivalu Provázek na hrad! proběhne Zkušebna pod širým nebem. Rádi bychom vám prozradili víc, ale v tom tkví neopakovatelný půvab Zkušebny – předem nikdo nic neví.
 
VÁNOČNÍ DÁREK 
18 262 DNŮ HUSY
katalog k jedinečné výstavě, která mapovala celých 50 sezon Divadla Husa na provázku, práci pětice výrazných režisérů, kteří formovali jeho podobu, stejně jako všechny další důležité spolupracovníky a spolutvůrce všech možných profesí, talentů a umů... Projděte se historií vašeho oblíbeného divadla. Divadla, které má křídla.