TokDat

provázek.open

Čtyřčlenné hudební těleso TokDat je autorský projekt pražského skladatele a kytaristy Tomáše Miky. Kapela je založena na syrovém zvuku jazzového kvartetu (bicí, basa, kytara, piano) a na nekompromisních elektronickou hudbou ovlivněných kompozicích pohybujících se na hraně minimalismu a maximalismu, na pomezí popu a avantgardy, mezi ironií a vážností.  Důraz je kladen především na rytmickou spletitost a na propojení jednotlivých nástrojových partů, které navzdory jejich časté individuální strohosti dohromady tvoří komplexní celek.

Vstup volný 

 

Všechna představení a další akce se budou odehrávat s ohledem na vládní opatření a za přizpůsobených hygienických podmínek na provázek.dvoře - při nepřízni počasí se program ruší. Veškerý program má omezenou kapacitu míst. 

Koncerty navazující na představení jsou primárně určeny pro hosty inscenace, vstup na místě je omezen případným uvolněním kapacity. 
Před vstupem vás požádáme o:
písemné či elektronické potvrzení o negativním POC antigenním testu ne starším 72 hodin nebo potvrzení o negativním PCR testu ne starším 7 dní (u dětí do 6 let není testování požadováno) nebo
potvrzení o očkování první dávkou vakcíny minimálně před 21 dny nebo
potvrzení o prodělání onemocnění COVID 19 ne před více jak 180 dny
a zároveň o usazení se na vámi vybraném místě a používání repirátoru.
Děkujeme, že nám pomáháte udržet bezpečný prostor!

 

premiéra

25. 6. 2021 - provázek.dvůr

stopáž

90 minut