Předplatné

sezona 2023/2024
Bydlím, tedy su

Předplatné Bydlím, tedy su

Zahořeli jste pro sezonu Bydlím, tedy su a rádi byste ji spolu s námi na Zelném trhu prožili celou? Zajistili si místo na každou z jejích pěti novinek? Zblízka sledovali prolínání témat a motivů jednotlivých kusů i proměny legendárního provázkovského souboru pod taktovkou zajímavých tvůrců a tvůrkyň? Přidejte se k pestrému společenství náročných diváků a divaček a zdomácněte v divadle, které se nebojí být jiné.
Předplatné obsahuje jedinečný kód. Jeho zakoupením automaticky získáte zvýhodněné vstupenky na představení všech pěti nových inscenací provázkovského souboru v sezoně 2023/24.
Sami si pak můžete z termínů představení, o nichž vás coby předplatitele budeme pravidelně informovat prostřednictvím e-mailu, internetových stránek i tištěných programů, volně vybrat termín, který by vám vyhovoval.
Při online nákupu vstupenky za 0,- Kč přes provazek.cz pak postačí uvést váš osobní kód a těšit se na nezapomenutelný večer.
Předplatné lze zakoupit přímo na pokladne divadla (542 123 425, 732 728 040) nebo na našich internetových stránkách provazek.cz v sekci Předplatné.
Prodej předplatného začíná 8. 9. a končí 30. 6. 2024.
Předplatné lze čerpat až do 31. 12. 2024!

Základní cena1 500 Kč
kup
Předplatné pro studenty1 000 Kč
kup

Inscenace

Antieva

Anna Pammrová, Eva Prchalová

Nie sme doma

Dežo Ursiny, Jakub Ursiny, Martina Kinská

Reality

Petr Erbes, Boris Jedinák a kol.

Sága rodu Marxů

Juan Goytisolo, Jan Mikulášek, Martin Sládeček

Předplatné pro středoškoláky

JSME JINÍ. PROVÁZEK JE #SAFESPACE

U nás na Provázku nabízíme intenzivní zážitky, blízká setkání a bezpečný prostor pro všechny bez rozdílu věku, původu, vyznání i sexuální orientace. Jsme pyšní na rozmanitost, s níž se na jevišti i v hledišti můžete setkávat. Pět inscenací vybraných pro vás, studentky a studenty středních škol, to je pět špičkových režisérů z České republiky i Slovenska, pět moderních divadelních forem, pět autorských osobností českého, romského, francouzského, německého a španělského jazyka, pět jedinečných večerů za pět set korun. Přijďte a obohaťte stále se rozrůstající provázkovskou komunitu. Jsme jiní — buďte s námi!

Bídníci
V. Hugo, M. Hába
režie: Michal Hába
Příběh člověka, odsouzeného na galeje za pouhou krádež chleba, je známý hlavně z muzikálového zpracování. Na Provázku vás čeká drzá současná inscenační anarchofreska o (ne)zcizitelné důstojnosti člověka podle díla francouzského klasika, vytvořená ve spolupráci s romským sdružením Ara Art.

Don Quijote
M. de Cervantes, J. Mikulášek, M. Sládeček
režie: Jan Mikulášek
Cervantesův „bestseller“ jako neskutečná diskusní show o skutečnosti. Je Don Quijote blázen, který skutečnost nevidí? Génius, který ji jako jediný dokáže nahlédnout? Levicový aktivista odmítající ji přijmout? Současník nás, kdo čtyři sta let poté žijeme v době, v níž se pravda rozpadá do stovek relativních pravd?

Gadžové jdou do nebe
Jiří Havelka a kolektiv
režie: Jiří Havelka
Že nemáte předsudky? Že nevidíte černobíle? Vydejte se na česko-romskou stand up expedici pod vlastní šedou kůru mozkovou! S humorem i bez něj. V netradičně rozvrženém prostoru a s živou hudbou. Wanna stand up to racism? Wanna stand up? Let´s stand up then!

Mein Švejk
Jaroslav Hašek, Karel Vaněk
režie: J. A. Pitínský
Operetta. Komedie. Smrt. Dvě zběsilé bestie: Hašek a Švejk. Oba zná celý svět, a přece zůstali záhadní. Ukrutná zábava i válečná krutost, to je Dobrý voják Švejk v režii kultovního J. A. Pitínského a podání Dalibora Buše, držitele Ceny Thálie pro umělce do 33 let. V šílenství doby jde o jediné: přežít! A smát se do posledního dechu.

Proč se dítě vaří v kaši
Aglaja Veteranyi
režie: Ondrej Spišák
Život cirkusácké rodiny na útěku před diktátorským režimem očima dospívající dívky. Uhrančivý příběh plný humoru a poetických obrazů švýcarské autorky z rumunsko-maďarské rodiny je syrový jako tatarský biftek. Dáte si?

Předplatné obsahuje jedinečný kód. Jeho zakoupením automaticky získáte zvýhodněné vstupenky na představení všech pěti inscenací. Sami si pak můžete z termínů představení, zveřejňovaných s minimálně měsíčním předstihem na našich internetových stránkách a posléze v tištěných programech, volně vybrat termín, který by vám vyhovoval. Při online nákupu vstupenky za 0,- Kč přes www.provazek.cz pak postačí uvést váš osobní kód a těšit se na intenzivní zážitek.

Předplatné lze zakoupit přímo na pokladně divadla (542 123 425, 732 728 040) nebo na našich internetových stránkách www.provazek.cz v sekci Předplatné.

Prodej předplatného pro středoškoláky už skončil, čerpat ale lze až do 30. června 2024.

500 Kč
kup

Inscenace

Bídníci

V. Hugo, M. Hába

Don Quijote

M. de Cervantes, J. Mikulášek, M. Sládeček
režie: Jan Mikulášek

Gadžové jdou do nebe

Jiří Havelka a kolektiv
režie: Jiří Havelka

Mein Švejk

Jaroslav Hašek, Karel Vaněk
režie: J. A. Pitínský