Aktuálně vězte, že...

Úterý, 18. Červenec 2017
Lásky jedné plavovlásky jedou na Colours!

Divadlo Husa na provázku se chystá do Ostravy. Ve čtvrtek 20. července v pravé poledne odehrajeme Lásky jedné plavovlásky - Plavovlásky jedné lásky na legendárním festivalu Colours of Ostrava. Najdete nás na Vítkovice Gong Stage. Na jeviště přijede i sanitka a přes telemost nás z Ameriky pozdraví i režisér filmové předlohy naší inscenace Miloš Forman. Těšíme se!!!

Pátek, 23. Červen 2017
Provázek na hrad!

Čtvrtý ročník provázkovského festivalu pod širým nebem právě dnes začíná...


K vidění přitom bude:
23. 6.
19,00 - KRÁSA EXISTUJE... zahájení festivalu mezi nebem a Brnem. Hrají Stones Beatles a Morávek přečte, co ještě nečetl.

19,15 - SOCHA KAM SE PODÍVÁŠ... vernisáž výstavy Ladislava Vlny na hradních terasách a všude, kam se podíváš

19,30 - M. Uhde / M. Štědroň: BALADA PRO BANDITU... Špilberk už se třese. Zase budou hrát všecky věže...

25. 6. 
19,30 M. Uhde / M. Štědroň: BALADA PRO BANDITU... Zase budou hrát všecky věže....

Číst dál...

Úterý, 13. Červen 2017
Hledáme osvětlovače!!!

Husa na provázku hledá osvětlovače na plný úvazek!!!
Rádi bychom někoho, kdo má elektro vzdělání, vyhlášku 50 § 6, praxe výhodou.
Nabízíme zajímavou a kreativní práci v relativně mladém kolektivu, zaškolení, platový růst a stravenky! 
Nástup od září 2017
Životopisy posílejte na svetla@provazek.cz

Neděle, 28. Květen 2017
"Strašlivá proměna" se do konce sezony ruší

Milí diváci, z technických důvodů bohužel musíme zrušit všechny reprízy představení Strašlivá proměna měšťana v kozla a jeho následná záhuba skrze hrozný pád do konce divadelní sezony, a to včetně té, které se měla odehrát na hradě Špilberk v rámci festivalu Provázek na hrad! Zakoupené lístky vám vyměníme v místě, kde jste je zakoupili. Abonenti Vánočního předplatného dostanou náhradní představení či termíny v sezoně následující - informujte se prosíme u Alžběty Nagyové na adrese vstupenky@provazek.cz nebo na telefonním čísle +420 737 754 151....

Číst dál...

Středa, 24. Květen 2017
Dům otevřený rozmanitosti

Divadlo Husa na provázku se rádo připojuje k festivalu Meeting Brno a ve středu 24. května 2017 v 16,00 otevírá svůj DŮM OTEVŘENÝ ROZMANITOSTI. Co všechno uvidíte a uslyšíte?

V 16,00 startuje Kabinet brněnské kavárny na téma NOVÝ ŽIVOT ARNOLDOVY VILY

Krásná secesní vila manželů Arnoldových byla postavena v roce 1862. Přestože se nedochovalo její původní interiérové vybavení, je z architektonického a kunsthistorického...

Číst dál...

Pondělí, 24. Duben 2017
Zrušený Král Ubu

Milí naši diváci, máme bohužel hned zkraje týdne špatnou zprávu: dvě nejbližší reprízy představení Ubu králem: Svoboda! 25. a 26. dubna 2017 se kvůli nemoci ruší. Vstupenky prosím vracejte v místě, kde jste si je zakoupili - buď vám vrátíme peníze nebo nabídneme náhradní termín. Pro další informace prosím pište na email vstupenky@provazek.cz nebo volejte naši pokladnu - 542 123 425 nebo 732 728 040.

Pondělí, 3. Duben 2017
Soutěž o polibek Jana Zadražila a Evy Vrbkové

Naši milí kamarádi divadelníci,
jaro už zaklepalo na dveře *buch buch* a u nás v divadle jsme už všichni rozjaření *juhů juhí* až až. To byste nevěřili, avšak na alžbětínské scéně se usadilo již 23 *vrků vrků* krvelačných bestií. Nemůžeme se tak nějak zbavit dojmu, že nám chtějí něco sdělit... Nevíte co?
Kdo to zjistí, zamyslí se nad tím a řekne nám to (teda spíše napíše:)), má u nás schovaný polibek od Jana Zadražila či Evy Vrbkové!
Na kousek papírku napište naši šifru, své jméno a email, popřípadě telefon. Nicméně je tu pro Vás ještě jedna záludná komplikace! Tento...

Číst dál...

Úterý, 21. Únor 2017
O tom králi UBU

Divadlo Husa na provázku
Sezóna 2016/2017
O naší současné krizi + Jak z toho ven
Alfred Jarry

Ubu králem

Svoboda!

 ...

Číst dál...

Pondělí, 20. Únor 2017
Tisková konference o králi Ubu

V úterý 21. 2. 2017 ve 14,30 se ve velkém sále Divadla Husa na provázku koná tisková konference k plánovaným premiérám inscenace Vladimíra Morávka UBU KRÁLEM: SVOBODA! Jste srdečně zváni.

Čtvrtek, 9. Únor 2017
Akce Vabank pro studenty

Divadlo Husa na provázku, vaše divadlo, které má křííídla rozjelo zcela speciální akci. Kdokoli přijde s kartou ISIC či potvrzením o studiu do pokladny divadla čtvrt hodiny před začátkem představení, může si koupit lístek za pouhých 100 Kč. Samozřejmě jen v případě, že nebude zcela vyprodáno. Pojďte s námi hrát VABANK!

Stránky