Aktuálně vězte, že...

Pondělí, 24. Duben 2017
Zrušený Král Ubu

Milí naši diváci, máme bohužel hned zkraje týdne špatnou zprávu: dvě nejbližší reprízy představení Ubu králem: Svoboda! 25. a 26. dubna 2017 se kvůli nemoci ruší. Vstupenky prosím vracejte v místě, kde jste si je zakoupili - buď vám vrátíme peníze nebo nabídneme náhradní termín. Pro další informace prosím pište na email vstupenky@provazek.cz nebo volejte naši pokladnu - 542 123 425 nebo 732 728 040.

Pondělí, 3. Duben 2017
Soutěž o polibek Jana Zadražila a Evy Vrbkové

Naši milí kamarádi divadelníci,
jaro už zaklepalo na dveře *buch buch* a u nás v divadle jsme už všichni rozjaření *juhů juhí* až až. To byste nevěřili, avšak na alžbětínské scéně se usadilo již 23 *vrků vrků* krvelačných bestií. Nemůžeme se tak nějak zbavit dojmu, že nám chtějí něco sdělit... Nevíte co?
Kdo to zjistí, zamyslí se nad tím a řekne nám to (teda spíše napíše:)), má u nás schovaný polibek od Jana Zadražila či Evy Vrbkové!
Na kousek papírku napište naši šifru, své jméno a email, popřípadě telefon. Nicméně je tu pro Vás ještě jedna záludná komplikace! Tento...

Číst dál...

Úterý, 21. Únor 2017
O tom králi UBU

Divadlo Husa na provázku
Sezóna 2016/2017
O naší současné krizi + Jak z toho ven
Alfred Jarry

Ubu králem

Svoboda!

 ...

Číst dál...

Pondělí, 20. Únor 2017
Tisková konference o králi Ubu

V úterý 21. 2. 2017 ve 14,30 se ve velkém sále Divadla Husa na provázku koná tisková konference k plánovaným premiérám inscenace Vladimíra Morávka UBU KRÁLEM: SVOBODA! Jste srdečně zváni.

Čtvrtek, 9. Únor 2017
Akce Vabank pro studenty

Divadlo Husa na provázku, vaše divadlo, které má křííídla rozjelo zcela speciální akci. Kdokoli přijde s kartou ISIC či potvrzením o studiu do pokladny divadla čtvrt hodiny před začátkem představení, může si koupit lístek za pouhých 100 Kč. Samozřejmě jen v případě, že nebude zcela vyprodáno. Pojďte s námi hrát VABANK!

Pátek, 3. Únor 2017
Trenky na Právech

Srdečně Vás zveme na operetu Divadla Husa na provázku "Včera jsme to spustili" od 20:00 v bazénu Právnické faktulty UK (nám. Curieových 7, Praha) a související diskuzi "Chceme rudé trenky nad Hradem?" od 18:00.
----------
DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU: "VČERA JSME TO SPUSTILI"

Opereta podle libreta, které napsal sám život. Předmět doličný: trenky, vlajka, mobil a pár střešních tašek aneb Malá opera (operetta) na téma kauzy trenky nad Pražským hradem. Premiéra v rámci festivalu Málo bylo Havla! 10/2016. Nyní 2. uvedení hry a pražská premiéra.

KDE: jeviště:...

Číst dál...

Pondělí, 2. Leden 2017
Vernisáž Elišky a Karla Fuksových

Srdečně vás zveme na vernisáž společné výstavy otce a dcery, která proběhne v Galerii Provázek 4. ledna od 17 hodin.
Vystaveny budou dřevěné objekty K.F. ze starých forem na sklo a smalty E.F.
Úvodní slovo bude patřit Vladimíru Morávkovi a Miloši Štědroňovi.
V rámci vernisáže zahrají Lukáš Hasa a Martin Konvička.

Středa, 14. Prosinec 2016
Havlovský večírek

V neděli 18. prosince je to pět let, co zemřel Václav Havel.

Na jeho počest a připomenutí pořádáme v neděli 18. 12. 2016 HAVLOVSKÝ VEČÍREK

Nejprve mezi oběma představeními Betlému - cca v 17,45 hodin Sbor Sokolu I. zazpívá Rybovu Českou mši vánoční pro jedinkrát pod názvem HEJ, VÁCLAVE! - abychom se pak po skončení druhého Betléma (cca v 20,30 hodin) společně s lidmi z brněnského Sokola, Občanského diskuzního fóra a Kabinetu Havel sešli v klubu na skleničku. A řeči budou a zpívat se budea modlitba.

Budeme moc rádi, když tam pobudete s námi!!!

Pondělí, 28. Listopad 2016
Tango Macabre se blíží...

 

Divadlo Husa na provázku

SławomirMro...

Číst dál...

Pondělí, 21. Listopad 2016
Tisková konference o Tango Macabre

Tisková konference k připravované inscenaci Tango Macabre podle hry Stanislawa Mrožka v režii Vladimíra Morávka se bude konat ve Velkém sále DHNP v pondělí 28. listopadu 2016 ve 13,00. Všichni jste srdečně zváni!

Stránky