anglické titulky / vyprodáno

Vitka

Režie : Anna Davidová

  • English friendly

Mon 2.12.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

zadáno

Vitka

Režie : Anna Davidová

Tue 3.12.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

Tichý Tarzan

Režie : Anna Davidová

Wed 4.12.19:00

provázek.sklep Vložit do kalendáře

zadáno

Dynasty (Lehman Trilogy)

Režie : Michal Dočekal

Thu 5.12.10:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

Dynasty (Lehman Trilogy)

Režie : Michal Dočekal

Thu 5.12.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

Dynasty (Lehman Trilogy)

Režie : Michal Dočekal

  • English friendly

Fri 6.12.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

Amerika

Režie : Michal Dočekal

  • English friendly

Sat 7.12.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

vyprodáno

Don Quixote

Režie : Jan Mikulášek

Mon 9.12.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

Don Quixote

Režie : Jan Mikulášek

Tue 10.12.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

17.00 lektorský úvod

Mein Švejk

Režie : Jan Antonín Pitínský

  • Lektorský úvod

Thu 12.12.18:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

zadáno

Mein Švejk

Režie : Jan Antonín Pitínský

Fri 13.12.10:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

Advent na Provázku / vyprodáno

Of Dogs and Cats

Režie : Jiří Jelínek

  • Pro děti

Sun 15.12.17:00

provázek.sklep Vložit do kalendáře

vyprodáno

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Mon 16.12.19:00

provázek.sklep Vložit do kalendáře

vyprodáno

Amadeus (i. e. Beloved by God)

Režie : Vladimír Morávek

Tue 17.12.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

vyprodáno

Amadeus (i. e. Beloved by God)

Režie : Vladimír Morávek

Wed 18.12.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

Turnová’s Grove

Režie : Gabriela Ženatá

Thu 19.12.19:00

provázek.sklep Vložit do kalendáře

vyprodáno

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Fri 20.12.19:00

provázek.sklep Vložit do kalendáře

thanks