vyprodáno

Vitka

Režie : Anna Davidová

Mon 3.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

Vitka

Režie : Anna Davidová

  • English friendly

Tue 4.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

vyprodáno

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Thu 6.2.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Prince Mishkin is an Idiot: Resurrection

Režie : Vladimír Morávek

Fri 7.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

derniéra

Of Dogs and Cats

Režie : Jiří Jelínek

  • Pro děti
  • Dřívější začátek

Sat 8.2.17:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

vyprodáno

Amadeus (i. e. Beloved by God)

Režie : Vladimír Morávek

  • Dřívější začátek

Sun 9.2.17:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

vyprodáno

Amadeus (i. e. Beloved by God)

Režie : Vladimír Morávek

Mon 10.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

derniéra

Alma. Amoroso Presto

Režie : Gabriela Ženatá

Fri 14.2.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Don Quixote

Režie : Jan Mikulášek

Sat 15.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Don Quixote

Režie : Jan Mikulášek

Wed 19.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

vyprodáno

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Thu 20.2.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

vyprodáno

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Fri 21.2.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Dynasty (Lehman Trilogy)

Režie : Michal Dočekal

Sun 23.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

Dynasty (Lehman Trilogy)

Režie : Michal Dočekal

  • English friendly

Mon 24.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Mein Švejk

Režie : Jan Antonín Pitínský

Tue 25.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Turnová’s Grove

Režie : Gabriela Ženatá

Wed 26.2.19:30

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Amerika

Režie : Michal Dočekal

Thu 27.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

The Gambler

Režie : Michal Hába

  • English friendly

Fri 28.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

thanks