A HOME AT THE END OF THE WORLD

Režie : Anna Davidová

Mon 2.3.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

A HOME AT THE END OF THE WORLD

Režie : Anna Davidová

Wed 4.3.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

vyprodáno

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Tue 10.3.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Don Quixote

Režie : Jan Mikulášek

Wed 11.3.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

lektorský úvod od 17.00

Don Quixote

Režie : Jan Mikulášek

  • Dřívější začátek
  • Lektorský úvod

Thu 12.3.18:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

derniéra

Silence on Earth

Režie : Dodo Gombár

Fri 13.3.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

vyprodáno

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Fri 13.3.19:30

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

vyprodáno

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Sat 14.3.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

zadáno

Amerika

Režie : Michal Dočekal

Mon 16.3.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

Amerika

Režie : Michal Dočekal

  • English friendly

Tue 17.3.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Oskar and the Pink Lady

Režie : Hana Mikolášková

Thu 19.3.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Oskar and the Pink Lady

Režie : Hana Mikolášková

Fri 20.3.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

zbývá 20 lístků

anglické titulky / vyprodáno

Vitka

Režie : Anna Davidová

  • English friendly

Fri 27.3.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

vyprodáno

Turnová’s Grove

Režie : Gabriela Ženatá

Sat 28.3.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

vyprodáno

Amadeus (i. e. Beloved by God)

Režie : Vladimír Morávek

Sun 29.3.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

thanks