ZRUŠENO

Mary´s Choice

Režie : Juraj Nvota

Thu 1.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

ZRUŠENO

Mary´s Choice

Režie : Juraj Nvota

Fri 2.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

vyprodáno

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Thu 8.10.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Vitka

Režie : Anna Davidová

Fri 9.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

Vitka

Režie : Anna Davidová

  • English friendly

Sat 10.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

Don Quixote

Režie : Jan Mikulášek

  • English friendly

Mon 12.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

vyprodáno

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Tue 13.10.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

A HOME AT THE END OF THE WORLD

Režie : Anna Davidová

Wed 14.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Turnová’s Grove

Režie : Gabriela Ženatá

Thu 15.10.20:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Dynasty (Lehman Trilogy)

Režie : Michal Dočekal

Mon 19.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

Dynasty (Lehman Trilogy)

Režie : Michal Dočekal

  • English friendly

Tue 20.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Oskar and the Pink Lady

Režie : Hana Mikolášková

Wed 21.10.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

lektorský úvod od 17.00

The Gambler

Režie : Michal Hába

  • Dřívější začátek
  • Lektorský úvod

Thu 22.10.18:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

The Gambler

Režie : Michal Hába

  • English friendly

Fri 23.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Oskar and the Pink Lady

Režie : Hana Mikolášková

  • Dřívější začátek

Sat 24.10.18:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Amadeus (i. e. Beloved by God)

Režie : Vladimír Morávek

Fri 30.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Amadeus (i. e. Beloved by God)

Režie : Vladimír Morávek

Sat 31.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

thanks