ZRUŠENO

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Fri 5.2.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

ZRUŠENO

A HOME AT THE END OF THE WORLD

Režie : Anna Davidová

Sat 6.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

ZRUŠENO

Turnová’s Grove

Režie : Gabriela Ženatá

Mon 8.2.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

ZRUŠENO

Amadeus (i. e. Beloved by God)

Režie : Vladimír Morávek

Tue 9.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

ZRUŠENO

Amadeus (i. e. Beloved by God)

Režie : Vladimír Morávek

Wed 10.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

ZRUŠENO / CANCELED

Amerika

Režie : Michal Dočekal

  • English friendly

Fri 12.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

premiéra

Sat 20.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Mon 22.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Tichý Tarzan

Režie : Anna Davidová

Tue 23.2.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Vitka

Režie : Anna Davidová

Wed 24.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

anglické titulky

Vitka

Režie : Anna Davidová

  • English friendly

Thu 25.2.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Rules of the Cathouse

Režie : Anna Davidová

Fri 26.2.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

thanks