Fri 1.10.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

ZÁJEZD

Vitka

  • tour

Sun 3.10.19:00

buy

Slezské divadlo Opava Vložit do kalendáře

ZÁJEZD

Better to Go Mad In the Wild

  • Introductory lecture
  • tour

Fri 8.10.20:00

buy

divadlo Archa Vložit do kalendáře

ZÁJEZD

Better to Go Mad In the Wild

  • Introductory lecture
  • tour

Sat 9.10.20:00

buy

divadlo Archa Vložit do kalendáře

Wed 13.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Mon 18.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Thu 21.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

Fri 22.10.19:00

buy

provázek.sál Vložit do kalendáře

ZÁJEZD / s koncertem

Thu 28.10.19:00

buy

Divadlo Astorka, Bratislava Vložit do kalendáře

Sat 30.10.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

Sun 31.10.19:00

buy

provázek.sklep Vložit do kalendáře

thanks