VYPRODÁNO

Meeting of Plotters

  • provázek.open

Thu 3.6.19:00

provázek.dvůr Vložit do kalendáře

VYPRODÁNO

Meeting of Plotters

  • provázek.open

Fri 4.6.19:00

provázek.dvůr Vložit do kalendáře

VYPRODÁNO / s koncertem

Gadjos go to heaven

  • provázek.open

Wed 9.6.19:00

provázek.dvůr Vložit do kalendáře

VYPRODÁNO / s koncertem

Gadjos go to heaven

  • provázek.open

Thu 10.6.19:00

provázek.dvůr Vložit do kalendáře

VYPRODÁNO / s koncertem

Gadjos go to heaven

  • provázek.open

Fri 11.6.19:00

provázek.dvůr Vložit do kalendáře

VYPRODÁNO

Amerika

director : Michal Dočekal

Sun 13.6.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

Turnová’s Grove

director : Gabriela Ženatá

  • provázek.open

Tue 15.6.19:30

provázek.dvůr Vložit do kalendáře

derniéra + koncert Vítrholc

Turnová’s Grove

director : Gabriela Ženatá

  • provázek.open

Wed 16.6.19:00

provázek.dvůr Vložit do kalendáře

VYPRODÁNO / derniéra

Amerika

director : Michal Dočekal

Sat 19.6.19:00

provázek.sál Vložit do kalendáře

VYPRODÁNO

Meeting of Plotters

  • provázek.open

Thu 24.6.19:00

provázek.dvůr Vložit do kalendáře

VYPRODÁNO

Rehearsal Room

  • provázek.open

Sat 26.6.20:00

provázek.dvůr Vložit do kalendáře

thanks